EduMaster, s.r.o.

Školení: objednávky
Jak objednat kurz:
  • Online registrací příslušného kurzu na webových stránkách.
  • Zasláním objednávky na e-mailovou adresu: objednavky[zavinac]edumaster·cz
  • Vyberte na našich stránkách požadovaný kurz a termín, u každého je odkaz na formulář objednávky
  • Zasláním písemné objednávky na adresu naší společnosti
Po přijetí objednávky Vám bude zasláno potvrzení objednávky spolu s dalšími informacemi o organizaci kurzu. Pokud toto potvrzení nedostanete do týdne, kontaktujte nás prosím.
Stejně tak v případě, že potřebujete jakékoli další informace.

Školení v místě zákazníka a školení "na míru"
Požadujete-li realizovat školení jinde, než v našem školícím středisku (on-site) nebo školení s upraveným obsahem podle Vašich požadavků (customized), kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem. Domluvíme s Vámi termín, způsob technického zabezpečení a náplň kurzu tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.

Kredit (Skill Pack)
Je to možnost, jak jednorázově zaplatit částku, kterou lze postupně (maxiálně však po dobu 12 měsíců) čerpat na placení školení. Můžete si tak např. z prostředků splatných pouze do konce kalendářního roku zafinancovat školení pro celý následující rok. Kredit není předem vázán na konkrétní školení, to si zvolíte až při čerpání. Podle objemu složené částky mohou být poskytovány slevy, takže skutečná cena školení je nižší, než standardní cena.
Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Obchodní podmínky
Jsou dány obchodními podmínkami společnosti EduMaster,s.r.o. a v případě prodeje kurzů v rámci Oracle University i obchodními podmínkami společnosti Oracle platnými v České republice.

Získané autorizace:Ostatní partnerské organizace: